PetroPartner Zbiorniki na olej napędowy. Mobilne stacje paliw.
Feature image

Galeria

Oszczędzaj! Tankuj z nami!

Zbiorniki PetroPartner przeznaczone są do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. PetroPartner wykonywany jest ze stali w technologii dwupłaszczowej, która zapewnia ochronę przed wyciekiem oleju do środowiska i dostępem osób trzecich. Specjalna konstrukcja zewnętrznej części zbiornika zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Każdy PetroPartner w standardzie posiada zawór odpowietrzający, wskaźnik poziomu, filtr ssący, filtr pompy, a także standardowo wąż dystrybucyjny o długości 4 m. Zbiorniki malowane są na kolor żółty 1028 RAL, opcjonalnie może to być dowolny kolor z palety barw RAL.

Zbiorniki stalowe, a plastikowe? Zbiorniki stalowe odznaczają się znacznie większą wytrzymałością na ściskanie, czy uderzenia w porównaniu do plastikowych. Jest to bardzo istotne w przypadku transportu zbiorników (np. przy przenoszeniu ich przy pomocy wózka widłowego, gdzie istnieje duże ryzyko uszkodzenia zbiornika widłami). Ponadto zbiorniki PetroPartner w przeciwieństwie do zbiorników z tworzyw sztucznych posiadają uchwyty pozwalające przenosić je za pomocą systemu HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy) lub każdego innego urządzenia dźwigowego.

Zbiornik jest idealnym rozwiązaniem dla zakładów z dużym zapotrzebowaniem na olej napędowy takich jak firmy obsługi budownictwa, firm logistycznych, przedsiębiorstw budowlanych, transportowych i kurierskich, a także dla większych zakładów produkcyjnych posiadających własną flotę, czy gospodarstw rolnych z zapleczem maszynowym. Sprzęt ten sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie występuje ciągłe zapotrzebowanie na olej napędowy (nawet w małych ilościach, ale ze dużą częstotliwością) - np. piły na ON czy agregaty prądotwórcze z silnikami wysokoprężnymi. PetroPartner pozwala na hurtowy zakup paliwa, dzięki czemu można negocjować atrakcyjne ceny. Nasze zbiorniki to nie koszt, a pewna inwestycja!

PetroPartner daje ogromne możliwości w organizacji pracy. Już przy kilku samochodach z silnikami wysokoprężnymi w firmie zakup PetroPartnera zdecydowanie redukuje koszty przez niższą cenę oleju napędowego, a także braku konieczności jazdy na stację benzynową w celu zatankowania.

Mobilna wersja zbiornika PetroPartner 1.0 pozwala na tankowanie oleju w dowolnym miejscu. Jest to doskonałe rozwiązanie do obsługi ciężkiego sprzętu takiego jak ciągniki, koparki czy dźwigi w miejscu ich pracy, unika się dzięki temu zastoju podczas pracy.

PetroPartner Soft

Zbiorniki PetroPartner Soft to gama składanych pojemników wykonanych z elastycznych materiałów do przechowywani dużych ilości oleju napędowego i innych materiałów palnych.

W zestawie ze zbiornikami dostarczamy kompletny osprzęt do napełniania (węże + zawory ze złączami Camlock), a także do dystrybucji paliwa (węże + pompa + licznik + nalewak dystrybucyjny). Osprzęt pozwala na szybkie łączenie zbiorników do kompatybilnych perfyferyjnego sprzętu.

Dodatkowa wanna wychwytowa z tworzywa sztucznego stanowi zabezpieczenie przed awaryjnym wyciekiem paliwa do środowiska. Wanna jest w stanie pomieścić 2 razy więcej paliwa niż zbiornik, co daje 100% bezpieczeństwa.

Dla potrzeb transportu zbiorniki i osprzęt pakowane są w aluminiowe skrzynie. PetroPartner Soft posiada zaokrąglone boki, pozwala to na równomierny rozkład ciśnienia hydrostatycznego podczas ich napełniania, co w konsekwencji skutkuje wydłużoną żywotnością zbiorników. Zbiorniki są wielokrotnego użytku, wytrzymują napełnienie do 10% większe w stosunku do pojemności nominalnej oraz ciągły kontakt z paliwem i zanieczyszczeniami zewnętrzymi (brud, kurz). Każdy zbiornik przed dostarczeniem do klienta sprawdzany jest pod kątem wytrzymałości i szczelności.

Dane techniczne PetroPartner Soft*
Pojemności: 1 000 - 90 000 l
Waga materiału: 1500 - 2500 g/m3
Masa wraz ze skrzyniami: ~ 250 - 650 kg
*Orientacyjne dane techniczne dla całej gamy zbiorników.

PetroPartner Lite

Zbiorniki PetroPartner Lite przeznaczone są do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. Zbiorniki Lite w odróżnieniu od innych zbiornków stalowych w ofercie firmy są wykonane w technologii jednopłaszczowej, co pozwala na znaczną redukcję masy mobilnej stacji paliw.

Jednopłaszczowe zbiorniki na olej napędowy wykonujemy ze stali, malujemy w kolorze 2000 RAL (jasny pomarańcz) lub opcjonalnie na dowolny kolor z palety RAL. Jest to idealna alternatywa dla plastikowych zbiorników jednopłaszczowych, zwłaszcza biorąc pod uwagę: trwałość, jakość (zbiorniki produkujemy w Polsce), estetykę i wyposażenie.

Standardowo PetroPartner Lite wyposażony jest w pompę 12/24V o wydajności 45l/min, 3-cyfrowy mechaniczny licznik z dokładnością pomiaru +/-1% i automatyczny nalewak dystrybucyjny. Opcją jest zabudowanie zbiornika na przyczepie jednoosiowej, co pozwala na samodzielny transport oleju napędowego bez dodatkowych uprawnień (do 1000l).

Dane techniczne PetroPartner Lite 1.0
Wymiary [szer x dł x wys]: 1100 x 1100 x 1250 mm
Masa: 280 kg
Pojemność: 950 l

2020 Partner Systems all rights reserved. www.partnersystems.pl