Newsy Co u nas słychać.

Partner Systems na Gali Lider Bezpieczeństwa Państwa 2018

 • Dodano w piątek 30.11.2018

Relacja z tegorocznej Gali Lider Bezpieczeństwa Państwa.

Partner Systems na Ukrainie - pozytywne wyniki badań wody z laboratorium analitycznego w Czarnobylu.

 • Dodano we wtorek 14.08.2018
Feature image

Wyposażeni w filtr polowy wody FPW-50 oraz asortyment z grupy U-57, w ciągu niespełna dwóch tygodni odbyliśmy kilkanaście spotkań, podczas których prezentowaliśmy naszą ofertę na rynek wojskowy i cywilny.

Bardzo ważnym etapem naszej delegacji były badania naszego filtra FPW-50.

Przeprowadzone badania polegały na przefiltrowaniu wybranej próbki skażonych radioaktywnie wód naturalnych ( 50 litrów) przy użyciu filtra FPW-50. W charakterze próbki wykorzystano wodę z jeziora Abuczyn, które znajduje się w odległości 2 km w kierunku północno-wschodnim od Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej. Woda znajdująca się w tym zbiorniku charakteryzuje się wysokim stopniem skażenia radionuklidami. Po przeprowadzeniu badania stwierdzono, że nasz filtr FPW-50, a także proponowana przez nas procedura filtracji, są skuteczne w zakresie oczyszczania powierzchniowych wód naturalnych z radionuklidów Cs-137 i Sr-90 i pozwalają zmniejszyć ich zawartość o ponad 99%.

Przeprowadzone badania potwierdziły , że nasz filtr jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności awaryjnego dostarczenia czystej wody, będącego wynikiem skażeń biologicznych, chemicznych czy też radioaktywnych.

Galeria
Pic Pic

Wspólny udział spółek Partner Systems i Intermet Fence w wystawie POLAND in IRAN

 • Dodano w poniedziałek 26.02.2018

W dniach 15-20 lutego wraz z firmą Intermet Fence Sp.zo.o. wzięliśmy udział w targach POLAND in IRAN, gdzie prezentowaliśmy linię produktów U57 jak również filtry wody. Głównym celem było wstępne rozeznanie rynku oraz możliwości współpracy na rynku irańskim.

Dlaczego rynek irański? Z polskiej perspektywy rynki irańskie są jednym z ciekawszych kierunków, zniesione sankcje oraz umowa o współpracy stały się doskonalą kanwą do nawiązania współpracy w tym regionie.

Nasze produkty są rozwiązaniem uniwersalnym, mogącym sprawnie funkcjonować nie tylko jako specjalistyczny element wyposażenia służb mundurowych, ale również jako integralne systemy cywilne niezależnie od szerokości geograficznych.

Survival Force w Poznaniu

 • Dodano w poniedziałek 12.02.2018
Feature image

Styczeń 2018 był czasem przygotowań do zaplanowanych w dniach 9-11.02.2018. Targów Survival Force w Poznaniu, gdzie zaprezentowaliśmy szeroką gamę produktów z grupy U57, ale nie tylko.

U57 jest synonimem nowoczesnych, trwałych rozwiązań z zakresu materiałoznawstwa i technologii wykonania, dlatego też w naszej ofercie znalazły się nie tylko tradycyjne zbiorniki na wodę, ale również systemy plecakowe , w tym plecak hydratacyjny o pojemności nie przekraczającej 25 l, będący idealnym rozwiązaniem dla większych grup. Ciekawą linią w ramach U57 jest również grupa worków żeglarskich o zróżnicowanych pojemnościach i wzorach.

Targi były doskonałą okolicznością do zaprezentowania naszej oferty w środowisku survivalowym, ale i nie tylko. Przyczyniły się również do nawiązania interesujących kontaktów handlowych, które miejmy nadzieję, zaowocują w przyszłości ciekawymi projektami.

Galeria
Pic

Spotkania partnerskie na Słowenii

 • Dodano we środę 06.12.2017

W dniach 4-6 grudnia 2017 roku razem z firmą Intermet Fence, Aidpol i Kadar Polska uczestniczyliśmy w spotkaniach z przedstawicielami wojska słoweńskiego, podczas których mogliśmy zaprezentować nasza ofertę produktową oraz podjąć rozmowy na temat współpracy w zakresie wojskowości, pożarnictwa etc. Wspólna inicjatywa spotkań z przedstawicielami podmiotów państwowych daje polskim firmom większe możliwości rozwojowe oraz stwarza przestrzeń do zrównoważonego dialogu w zakresie współpracy gospodarczej. W przyszłości są planowane wspólne pokazy sprzętu dla przedstawicieli ze Słowenii.

Podsumowanie MSPO 2016

 • Dodano we Wtorek 27.09.2016
Feature image

Tegoroczne targi MSPO (06-09.09.2016) były doskonałą możliwością do zaprezentowania nowej marki U57, oraz filtra wody FPW 50 o wydajności 50l/h. Grupa U57, obejmuje szeroki katalog produktów elastycznych. Jest przeznaczona m.in. do magazynowania i przechowywania wody pitnej, ale nie tylko.U57 jest synonimem nowoczesnych, trwałych rozwiązań z zakresu materiałoznawstwa itechnologii wykonania, dlatego w naszej ofercie znajdują się zbiorniki o parametrach odpowiadających zapotrzebowaniu zarówno jednostek (przykładowo indywidualne wyposażenie żołnierzy) jak również większych grup, oddziałów czy też podmiotów.

U57 to elastyczne zbiorniki na wodę, paliwa ropopochodne oraz rsm o pojemnościachdo 30 000 l, jak również indywidualne elementy wyposażenia takie jak elastyczne pojemniki na wodę pitną o pojemnościach od 2 do 5 l, czy plecakowe zbiorniki na wodę pitną (PartnerBag) o pojemności 25 l,

Targi MSPO były doskonałą płaszczyzną do prowadzenia rozmów biznesowych jak również nawiązania nowych kontaktów. Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować za obecność i promowanie naszej nowej linii U57 Mistrzowi Świata w Kulturystyce, Panu Marcelowi Przyszlakowi. Jako podsumowanie proponujemy również lekturę w postaci artykułów w PanEuropeanNetworks, strona 30-31 oraz VIP Defence, strona 34, znajdujących się w zakładce "Prasa"


Galeria
Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic

Targi Logis-Mil 2016

 • Dodano w Poniedziałek 23.06.2016
Feature image

W dniach 28-29 czerwca b.r w Bydgoszczy odbyły się targi Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności "LOGIS-MIL 2016" pod Honorowym Patronatem Szefa Inspektoratu Sił Zbrojnych Pana gen. bryg. Dariusza Łukowskiego.

Podczas targów zaprezentowaliśmy między innymi filtr polowy wody FPW- 50 o wydajności 50l/h oraz różnorodne zbiorniki elastyczne służące do przechowywania i magazynowania wody pitnej.

Galeria
Pic Pic Pic Pic
Pic Pic

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu pod nazwą "Lider Bezpieczeństwa Państwa - 2016"

 • Dodano w Poniedziałek 23.06.2016
Feature image

W dniu 23 czerwca b.r. w Warszawie odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu pod nazwą "Lider Bezpieczeństwa Państwa - 2016.", której organizatorem jest Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych. Patronat Honorowy nad Konkursem objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej - Pan Bartosz Kownacki, zaś Spółka Partner Systems została sponsorem strategicznym przedsięwzięcia. Całą uroczystość poprzedziła otwarta debata z udziałem ekspertów, w tym Prezesa naszej firmy, Pana Dariusza Zabrowarnego nt. "Lider Bezpieczeństwa Państwa – komponent promocji na rzecz bezpieczeństwa narodowego ".

Galeria
Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic

Targi ProDefense

 • Dodano w Poniedziałek 06.06.2016
Feature image

W dniach 02-05.06.2016r. uczestniczyliśmy w Targach ProDefense, które odbyły się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie. To największe tego typu wydarzenie w Polsce, łączące w sobie Targi Proobronne i Kongres Organizacji Proobronnych z Polski i innych krajów członkowskich NATO. Targi w swej formule wystawienniczej były dla nas okazją do zaprezentowania: Polowego Filtra Wody FPW 50, elastycznych zbiorników na wodę pitną o pojemności 20 l oraz indywidualnych elementów wyposażenia takich jak pojemniki na wodę pitną o pojemnościach 1-5 l, czy plecakowe zbiorniki na wodę pitną (PartnerBag) o pojemności 25 l, stanowiących nowowść w naszym katalogu produktów.

Targi zaowocowaly nawiązaniem nowych kontaktów branżowych, które miejmy nadzieję, zaowocują długoletnią współpracą, zarówno na rynkach wojskowych jak i cywilnych.

Galeria
Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic
Pic Pic

Filtr MWF 400 dla Gminy Wieprz

 • Dodano w Piątek 08.04.2016
Feature image

Zagadnienie czystości wody od wielu lat jest wiodącym tematem w działalności spółki Partner Systems. Stanowi przedmiot prac badawczo-rozwojowych i sukcesywnie wdrażanych rozwiązań technologicznych, mających na celu zoptymalizowanie funkcjonowania naszych urządzeń filtracyjnych. Woda zdatna do picia jest kluczowym elementem bezpieczeństwa i rozwoju społeczeństw. Jest integralną częścią systemu, w jakim funkcjonują jednostki, firmy, organizacje.

W dniu 17 marca b.r. Zarząd Spółki Partner Systems przekazał na ręce Pani Małgorzaty Marii Chrapek – Wójta Gminy Wieprz- przenośny filtr wody MWF 400,wpisując się tym samym w system służący polityce wodnej w rejonie. Równolegle pracownicy partner Systems przeprowadzili szkolenie ( teoretyczne i praktyczne) dla strażaków OSP , które cieszyło się dużym zainteresowaniem. W prezentacji filtra wzięli również udział przedstawiciele gmin, partycypujący w Akademii Wójta, organizowanej przez Fundację Wspierania Wsi. Podczas spotkania pojawiało się wiele pytań praktycznych dotyczących proponowanych przez nas rozwiązań w zakresie implementacji usług uzdatniania wody do systemu bezpieczeństwa i zdarzeń kryzysowych. Prezentacja i szkolenie w Gminie Wieprz jest symbolem dialogu pomiędzy podmiotami, których nadrzędnym celem jest dostarczenie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo.

Galeria
Pic Pic Pic Pic Pic Pic

Targi Intersec 2016 w Dubaju

 • Dodano w Piątek 26.01.2016
Feature image

W dniach 17-19 stycznia 2016 roku spółka Partner Systems brała udział w targach Intersec w Dubaju, podczas których została zaprezentowana oferta firmy w zakresie : odsalania, uzdatniania wody oraz magazynowania wody i paliw. Nasze stoisko odwiedzili przedstawiciele firm pochodzących z takich krajów jak: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie, Oman, Indie, Iran, Jordania z reprezentacją w UAE, Japonia, Kuwejt, Pakistan, Qatar,Chiny, Arabia Saudyjska, Afganistan czy też Kenia. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, które zaowocowało nawiązaniem nowych kontaktów handlowych i biznesowych. Jeden z gości wiedząc, że reprezentujemy polską firmę, zapytał-wskazując na zbiornik elastyczny z wodą- co jest w tym magicznego? Bez zastanowienia odpowiedzieliśmy, że woda nie potrzebuje magii a jedynie niezawodnych systemów, które oferujemy.

Galeria
Pic Pic Pic Pic Pic Pic
Pic Pic

VIP Biznesu 2015

 • Dodano w Czwartek 17.10.2015
Feature image

W dniu 17 październik 2015 r. w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się już 3 gala "Magazynu VIP". Podczas gali redakcja magazynu uhonorowała statuetkami, liderów, których działalność zasługuje na wyróżnienie i może uchodzić za wzór polskiego przedsiębiorcy pod względem jakości, rzetelności i zarządzania ukierunkowanego na ciągły rozwój. Wśród uhonorowanych był Prezes Spółki - Dariusz Zabrowarny który otrzymał nagrodę w kategorii VIP Biznesu 2015.

Ceremonię wręczenia statuetek poprowadził duet: Katarzyna Dowbor i Michał Olszański. Po części oficjalnej gali wrażenia artystyczne zapewnił gościom Robert Janowski.

Galeria
Pic Pic Pic Pic Pic Pic

Targi MSPO 2015 Kielce

 • Dodano w Czwartek 10.09.2015
Feature image

Tegoroczne targi MSPO były doskonałą możliwością do zaprezentowania kluczowych produktów Spółki Partner Systems, takich jak Filtr Polowy Wody FPW-50, FPW-350, kontenerowa stacja uzdatniania wody o wydajności 3000 l/h czy też elastyczny zbiornik na paliwo. Nowością był plecakowy zbiornik hydratacyjny, będący praktycznym podręcznym systemem magazynowania i przenoszenia wody pitnej, kompatybilny z filtrami: FPW-50,FPW-350 etc., produkowanymi przez naszą Spółkę a będącymi na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP. Liczymy, że produkt znajdzie także zastosowanie w górnictwie, służbach ratowniczych czy też jako produkt przeznaczenia cywilnego. Warto podkreślić, że podczas targów prezentowaliśmy również projekt „Implementacja usług uzdatniania wody do systemu bezpieczeństwa i zdarzeń kryzysowych”, który otrzymał nagrodę I stopnia w konkursie „Lider Bezpieczeństwa Państwa”.

Targi MSPO były okazją do spotkania się zarówno z naszymi stałymi odbiorcami jak i nawiązania nowych kontaktów z reprezentantami środowisk samorządowych, naukowych i cywilnych.

Rok 2015 to szczególny czas dla naszej Spółki, wiąże się z 15 letnią obecnością na rynkach polskich i zagranicznych. Dlatego targi MSPO były doskonałą okolicznością do zaprezentowania naszych osiągnięć, platformą umożliwiającą wymianę doświadczeń oraz przestrzenią do rozmów zmierzających w kierunku nowych,innowacyjnych projektów. Mamy nadzieję, że podczas kolejnych targów MSPO zaprezentujemy prototyp urządzenia, będącego efektem podjętych rozmów i doskonałym potwierdzeniem synergii nauki i biznesu.

Galeria
Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic

15-lecie firmy Partner Systems

 • Dodano w Poniedziałek 8.06.2016
Feature image

W piątek, 29 maja 2015 r. mieliśmy przyjemność  świętować 15-lecie firmy.

Podczas uroczystości zebrali się pracownicy firmy i zaproszeni goście. Podsumowaliśmy 15 lat działalności, od założenia spółki przez Alicję i Dariusza Zabrowarnych, przez pierwsze kontrakty zawarte z Ministerstwem Obrony Narodowej, transformację w spółkę z o.o., a na obecnie realizowanych projektach kończąc. Prezes spółki Dariusz Zabrowarny odebrał wyróżnienia i nagrody, m.in.: tytuł Amicus Honoris Causa z rąk pani dyrektor Zespołu Szkół Społecznych Danuty Kordykiewicz, nominację do nagrody "Lider bezpieczeństwa państwa" i statuetkę w ramach podziękowań za dotychczasową współpracę z rąk pana prezesa Stowarzyszenia Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych Andrzeja Ligusa, podziękowania i symboliczny talerz z rąk doktora Waldemara Maliszewskiego reprezentującego Wojskowy Instytut Technik Inżynieryjnych z Wrocławia.

Prezes wraz z Dyrektorem ds. Rozwoju nagrodzili statuetkami i wyróżnieniami pracowników firmy, którzy są z nami najdłużej związani, a także stałych kontrahentów, współpracowników i innych w ramach podziękowania za dotychczasową współpracę.

Za nami 15 lat pracy, dziękujemy wszystkim Kontrahentom i Współpracownikom i życzymy dalszej, owocnej współpracy.

W dniu 3 czerwca 2015 r. w Tygodniku Człuchowskim ukazał sie artykuł z okazji obchodzonego 15-lecia firmy. Artykuł można zobaczyć w galerii poniżej.
Galeria
Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic

Targi Wody w Berlinie

 • Dodano w Piątek 5.09.2014
Feature image

W trakcie targów poznawaliśmy nowości związane z uzdatnianiem, przechowywaniem i transportem wody. Targi Wody w Berlinie skupiają przedsiębiorców z całego świata, co pozwala na bezpośredni kontakt z producentami świetnych rozwiązań z każdego miejsca na naszym globie. Udało nam się nawiązać wiele kontaktów, z którymi planujemy nawiązać współpracę.

Galeria
Pic Pic Pic Pic

Targi MSPO 2014 Kielce

 • Dodano w Czwartek 30.03.2015
Feature image

W dniach 1 – 4 września 2014 r. gościliśmy na MSPO - Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego 2014 na Kieleckich targach.

Podczas wystawy pokazywaliśmy najnowsze produkty: PetroPartner Soft - elastyczny zbiornik na olej napędowy, Kontenerową Stację Uzdatniania Wody - KSW 3, a także dobrze już znany przenośny filtr polowy FPW-50.

W trakcie trwania wystawy mieliśmy przyjemność odebrać wyróżnienie ze Stowarzyszenia Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych z rąk prezesa stowarzyszenia.

Galeria
Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic

Szkolenie na terenie ośrodka VI-KING

 • Dodano we Wtorek 03.09.2013
Feature image

W dniu 03 września 2013r. na terenie ośrodka VI-KING w Człuchowie odbyło się szkolenie zorganizowane przez Partner Systems z zakresu "Budowy, użytkowania, obsługi codziennej, okresowej i gwarancyjnej, diagnostyki oraz prostych napraw modułu polowego magazynu wody MPMW". W szkoleniu udział wzięli żołnierze z jednostek wojskowych z Krakowa, Szczecina, Międzyrzecza i Świętoszowa.

Szkolenia podzielone zostało na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Pierwszą częścią był wykład teoretyczny trwający ok. 3 godzin, natomiast drugą częścią szkolenia były zajęcia praktyczne w terenie, polegające na rozłożeniu, napełnieniu, ekspolatacji i zwijaniu MPMW. Szkolenie zakończono krótkim testem. Dzięki temu każdy uczestnik mógł sprawdzić stopień przyswojenia wiedzy i ocenić ewentualne, popełnione przez siebie błędy.

Galeria
Pic Pic Pic

Szkolenie we Wrocławiu

 • Dodano w Czwartek 2.05.2013
Feature image

W dniach 29 – 30 kwiecień 2013r. na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wroclawiu na ul. Obornickiej odbyło się szkolenie zorganizowane przez Partner Systems z zakresu "Budowy i ekslopatacji filtrów przenośnych wody FPW-50 i FPW-350". W szkoleniu udział wzięło ponad 40 żołnierzy z jednostek wojskowych z całej Polski.

Szkolenie podzielone było na dwie części: cześć teoretczna i cześć praktyczna które zakończono krótkim testem. Dzięki temu każdy uczestnik mógł sprawdzić stopień przyswojenia wiedzy i ocenić ewentualne, popełnione przez siebie błędy.

Galeria
Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic

Czysta woda dla Katangi

 • Dodano w Poniedziałek 4.02.2013
Feature image

Nasza firma jest jedną z nielicznych polskich firm, które mają realne szanse na bardzo trudnym rynku, jakim jest rynek Demokratycznej Republiki Konga. Nad pozyskaniem owego rynku pracujemy już blisko od dwóch lat, z rezultatem dobrym i zadowalającym.

Docelowo w prowincji Katanga ma znaleźć się 38 filtrów FPW50 z naszej produkcji. Mimo ryzyka, które wiąże się z inwestycjami i wszelkiego rodzaju biznesami w tamtejszych rejonach, jesteśmy nastawieni bardzo pozytywnie i optymistycznie. Mamy poparcie m.in. ministra zdrowia prowincji, jednakże ostateczna decyzja należy do gubernatora.

Warto również wspomnieć, że jedyną polską firmą której udało się wdrożyć w rynek kongijski był KGHM. Polski potentat na rynku miedzi nie poradził sobie jednak na tym rynku i ostatecznie się wycofał.

Galeria
Pic Pic Pic

Firmy rodzinne Newsweeka

 • Dodano w Piątek 6.04.2012
Feature image

Miło nam poinformować, iż nasza Firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu tygodnika Newsweek Polska "Firmy Rodzinne 2012".

Ranking Firm Rodzinnych Roku wyłonił najbardziej dynamiczne polskie firmy rodzinne. Wyróżnienie za wysokie miejsce w rankingu firm rodzinnych odebrał prokurent PARTNER Systems pani Marta Zabrowarna - Szulc w dniu 05.04.2012 r. na Gali, która odbyła się w hotelu Hilton w Gdańsku. Podczas Gali poznaliśmy najszybciej rozwijające się firmy rodzinne z województwa pomorskiego. Na to uroczyste spotkanie przybyło ponad 100 Gości reprezentujących ponad 40 firm z województwa pomorskiego.

Galeria
Pic
2020 Partner Systems all rights reserved. www.partnersystems.pl