MultiPartner Project Pługi śnieżne, piaskarko-solarki, zamiatarki
Feature image

Galeria

Pługi śnieżne

Oferujemy Państwu pługi śnieżne (proste i dwuskrzydłwe), które współpracują z samochodami przeznaczenia specjanego, ciągnikami i innymi pojazdami*. Stosuje się je do odśnieżania parkingów, ulic, placów, chodników, a także wszelkich innych dróg i nawierzchni utwardzonych i nieutwardzonych. Wykonywane pługi spełniają najwyższe wymagania dotyczące jakości. Pługi są zaprojektowane w taki sposób, aby ich użytkowanie i eksploatacja, nawet w ciężkich warunkach nie była problemem dla jego posiadacza.

Dane techniczne pługów:
MultiPartner P2000
Szerokość robocza 2000 mm**
Wysokość 660 mm
Lemiesz guma
Masa 142 kg

MultiPartner MPS2000
Szerokość robocza 2000 mm**
Wysokość 650 mm
Lemiesz guma
Masa 130 kg

MultiPartner PV2000
Szerokość robocza 2000 mm**
Wysokość na środku 670 mm
Wysokość z boku 815 mm
Lemiesz guma
Masa 222 kg
Inne lemiesz składany

Piaskarko-solarki

Piaskarko - solarki to urządzenia przeznaczone do posypywania śliskiej nawierzchni solą, piaskiem lub jednocześnie solą i piaskiem w celu zapewnienia większej przyczepomności na zamarźniętych nawierzchniach i rozpuszczenia lodu czy śniegu. Jest to standard zimowego utrzymania dróg. Urządzenie wyposażone jest w napęd hydrauliczny i system sterowania z kabiny pojazdu, dzięki czemu zapewnia wygodę operatorowi i usprawnia wykonywane prace na drogach. Zbiornik (na sól, piasek, drobny grys) będący częścią piaskarko – solarki ma pojemność ok. 1m3 (na życzenie możemy wykonać większe lub mniejsze solarko-piaskarki).

Dane techniczne piaskarko-solarki:
MultiPartner S1000
Pojemność 1 m3
Szerokość 1500 mm
Długość 2500 mm
Wysokość 1100 mm
Masa 400 kg
Inne sterowanie z kabiny kierowcy

Zamiatarka

Zamiatarka przeznaczona jest do oczyszczania powierzchni brukowanych, chodników i ścieżek, parkingów (również w warunkach zimowych). Pomaga w usuwaniu nieczystości powstałych w wyniku używania piasku, czy soli podczas zimy, a także innych zanieczyszczeń (liści, piachu, itp.).

Dane techniczne zamiatarki:
MultiPartner S1000
Pojemność 1 m3
Szerokość 1500 mm
Długość 2500 mm
Wysokość 1100 mm
Masa 400 kg
Inne sterowanie z kabiny kierowcy

Akcesoria

Wszystkie prezentowane pługi w standardzie posiadają mocowanie na TUZ (dla ciągników) lub do płyty czołowej pojazdów Multicar, na życzenie możemy zaprojektować i wykonać mocowanie dla dowolnego pojazdu. Ponadto oferujemy zestawy oświetleń do prezentowanych urządzeń.

*Przy zakupie możliwy jest wybór mocowania (opcją jest dostosowanie zaczepu niestandardowego).
**Dostępna także wersja o szerokości roboczej 2200 mm.

2020 Partner Systems all rights reserved. www.partnersystems.pl