Domowe filtry wody Oczyszczające i mineralizujące wodę z instalacji wodociągowych.
Feature image

Galeria

Woda mineralna w twoim kranie!

Oferujemy filtry wykorzystujące metodę odwróconej osmozy, co zapewnia krystaliczną czystość filtrowanej wody. System filtracyjny przystosowany jest do montażu w szafce zlewo-zmywakowej w kuchni lub umywalkowej w łazience, może być przymocowany do ściany lub stać swobodnie obok zbiornika na wodę. W zestawie znajduje się wylewka do zlewozmywaka do dystrybucji wody.

Czysta woda w 7 krokach!

1. WKŁAD WSTĘPNY SEDYMENTACYJNY
Zimna woda z rury zasilającej przepływa przez wkład sedymentacyjny, który zatrzymuje piasek, muł, rdzę, szlam rzeczny, mikroorganizmy i inne osady.
Wymiana wkładu co 3- 6 miesięcy.

2. WKŁAD WSTĘPNY SEDYMENTACYJNO-WĘGLOWY
Wkład wykonany ze sznurka polipropylenowego i granulowanego węgla aktywnego usuwa zanieczyszczenia mechaniczne, które nie zostały zatrzymane w pierwszym stopniu filtracji wstępnej oraz poprawia smak i zapach wody. Usuwa chlor i jego trujące pochodne oraz związki organiczne.
Wymiana wkładu co 3-6 miesięcy.

3. WKŁAD WSTĘPNY Z WĘGLEM AKTYWNYM
Wkład z granulowanym węglem aktywnym poprawia smak i zapach wody. Usuwa zanieczyszczenia organiczne (drobnoustroje, bakterie grzyby), chlor i jego trujące pochodne, ołów i toksyczne metale ciężkie, pestycydy, detergenty, fenole.
Wymiana wkładu co 3- 6 miesięcy.

4. MEMBRANA
Membrana stanowi barierę dla zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, rozpuszczonych w wodzie ciał stałych, metali ciężkich, pierwiastków radioaktywnych i rakotwórczych. Membrana przepuszcza tylko cząsteczki wody, ponieważ posiada pory o średnicy 0,0001 mikrometra.
Wymiana membrany co 3-5 lat.

5. WKŁAD KOŃCOWY Z WĘGLEM AKTYWNYM
Po opuszczeniu zbiornika woda przepływa przez wkład końcowy z węglem aktywnym. Węgiel aktywny poprawia smak i zapach wody po filtracyjnej.
Wymiana wkładu końcowego co 6 miesięcy.

6. WKŁAD KOŃCOWY MINERALIZUJĄCY
Po wkładzie końcowym z węglem aktywnym woda przepływa przez wkład mineralizujący. Wkłady te służą do nasycania wody jonami soli mineralnych. Wkłady zawierają naturalne minerały, których odpowiednie rozdrobnienie po- woduje ich właściwe rozpuszczanie w wodzie.
Wymiana wkładu końcowego co 6 miesięcy.

7. WKŁAD KOŃCOWY BIOCERAMICZNY
Czysta woda przepływająca przez wkład z granulatem bioceramicznym niezwykle korzystnie wpływa na człowieka, zwierzęta i rośliny, aktywując komórki somatyczne, stymulując krążenie krwi, poprawiając metabolizm.
Wymiana wkładu końcowego co 12 miesięcy.

2013 Partner Systems all rights reserved. www.partnersystems.pl