Sponsoring Kogo sponsorujemy i dlaczego?
Feature image

Pomagamy!

Partner Systems poza bieżącą działalnością, związaną z produkcją realizuje również zadania w zakresie szeroko rozumianej pomocy społecznej. Od wielu lat pomagamy organizacjom pozarządowym, fundacjom, ośrodkom pomocy społecznej, szkołom, ogniskom opiekuńczym, stowarzyszeniom, takim jak:

- Polski Czerwony Krzyż,
- Fundacja im. Stefana Batorego,
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie,
- Powiatowy Fundusz Stypendialny,
- Klub Abstynenta Krokus Człuchów,
- Miejski Ośrodek Kultury w Człuchowie.


Zarząd Spółki Partner Systems nie ogranicza swoich działań wyłącznie w zakresie prowadzonej działalności i pomocy organizacją społecznym.Działalność sponsoringowa buduje i wzmacnia naszą markę. Czyni firmę otwartą na potrzeby młodych I zdolnych sportowców, dla których pozyskanie środków z zewnątrz jest jedyną szansą na funkcjonowanie. Mamy nadzieję iż prowadzone działania przyczynią się do postrzegania firmy Partner Systems sp. z o.o. jako godnej zaufania, etycznej i odpowiedzialnej społecznie organizacji.

Wheelchairtrip!

Na początku 2016 roku chcielibyśmy zabrać Państwa w dość nietypową podróż... Kierunek ? Ameryka Południowa. Wyprawa : Wheelchairtrip, której jesteśmy partnerem. Cel wyprawy? Jej uczestnicy: Michał Woroch i Maciej Kamiński określili jako próbę pokazania " (...) osobom niepełnosprawnym, jak i pełnosprawnym, że nie ma rzeczy niemożliwych".

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://wheelchairtrip.com/ 

Siatkówka!

Partner Systems wie jak ważny jest sport, razem tworzymy zesopół siatkarski. Drużyna w obecnym składzie została powołana na początku stycznia 2015 roku. Zawodniczki od wielu lat są związane z siatkówką, grały między innymi w barwach stołecznych klubów takich jak MKS MOS Warszawa-Wola, AWF. Drużyna PS to 7 kobiet z pasją, które rozpoczęły wspólną grę w biało-niebieskich barwach w ramach Białołęckich Rozgrywek Sportowych - jednej z największych amatorskich lig w Polsce. Pierwszy wspólny sezon drużyna PS zakończyła na 8 miejscu w tabeli.

Kolejny sezon już w październiku 2015r.

Pic Pic Pic

Drift!

W tym roku (jak również w poprzednim) skoncentrowaliśmy się na promowaniu sportu motorowego, konkretnie Driftu (technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu).
Sponsorowanym przez nas kierowcą jest młody i zdolny Kornel Prus. Od sezonu 2012 jeździ samochodem BMW M3 E46 z silnikiem Corvetty z06, w chwili obecnej auto ma ponad 900 koni mechanicznych mocy!

Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic

2013 Partner Systems all rights reserved. www.partnersystems.pl