Sponsoring Kogo sponsorujemy i dlaczego?
Feature image

Pomagamy!

Partner Systems poza bieżącą działalnością, związaną z produkcją realizuje również zadania w zakresie szeroko rozumianej pomocy społecznej. Od wielu lat pomagamy organizacjom pozarządowym, fundacjom, ośrodkom pomocy społecznej, szkołom, ogniskom opiekuńczym, stowarzyszeniom, takim jak:

- Polski Czerwony Krzyż,
- Fundacja im. Stefana Batorego,
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie,
- Powiatowy Fundusz Stypendialny,
- Klub Abstynenta Krokus Człuchów,
- Miejski Ośrodek Kultury w Człuchowie.


Zarząd Spółki Partner Systems nie ogranicza swoich działań wyłącznie w zakresie prowadzonej działalności i pomocy organizacją społecznym.Działalność sponsoringowa buduje i wzmacnia naszą markę. Czyni firmę otwartą na potrzeby młodych I zdolnych sportowców, dla których pozyskanie środków z zewnątrz jest jedyną szansą na funkcjonowanie. Mamy nadzieję iż prowadzone działania przyczynią się do postrzegania firmy Partner Systems sp. z o.o. jako godnej zaufania, etycznej i odpowiedzialnej społecznie organizacji.

Wheelchairtrip!

Na początku 2016 roku chcielibyśmy zabrać Państwa w dość nietypową podróż... Kierunek ? Ameryka Południowa. Wyprawa : Wheelchairtrip, której jesteśmy partnerem. Cel wyprawy? Jej uczestnicy: Michał Woroch i Maciej Kamiński określili jako próbę pokazania " (...) osobom niepełnosprawnym, jak i pełnosprawnym, że nie ma rzeczy niemożliwych".

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://wheelchairtrip.com/ 

Piłka nożna!

Od 1 -szego lutego 2019 roku jesteśmy tytularnym sponsorem klubu sportowego MKS Piast z Człuchowa. Klub oficjalnie przyjął nazwę MKS Piast U57 Człuchów. Zapraszamy wszystkich do śledzenia rozgrywek i kibicowania młodym sportowcom.


Drift!

W tym roku (jak również w poprzednim) skoncentrowaliśmy się na promowaniu sportu motorowego, konkretnie Driftu (technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu).
Sponsorowanym przez nas kierowcą jest młody i zdolny Kornel Prus. Od sezonu 2012 jeździ samochodem BMW M3 E46 z silnikiem Corvetty z06, w chwili obecnej auto ma ponad 900 koni mechanicznych mocy!

Pic Pic Pic Pic Pic Pic Pic

2020 Partner Systems all rights reserved. www.partnersystems.pl