RygipsPartner Systemy wspomagające montaż i transport płyt k-g.
Feature image

Galeria

Montaż płyt? Nic prostszego!

RygipsPartner to system wspomagania montażu płyt k-g, wiórowych, MDF i OSB na sufitach i ścianach pochyłych, którego głównym elementem jest podnośnik. Jego specjalna konstrukcja umożliwia prosty montaż płyty pod wybranym kątem, a system blokad utrzyma ją w określonej pozycji i zabezpieczy przed przesunięciem. System pozwala na szybki i wygodny montaż płyt. Urządzenia należące do systemu wykonane są ze stali, która gwarantuje trwałość i długą żywotność nawet przy intensywnej eksploatacji.

System RygipsPartner potrzebuje do obsługi tylko jednej osoby, zamiast dwóch czy trzech jak w przypadku tradycyjnego montażu. Oznacza to nawet trzykrotną redukcję liczby potrzebnych osób do pracy. RygipsPartner może okazać się niezastąpionym pomocnikiem przy pracy firm budowlanych i wykończenio- wych. Jest także atrakcyjną propozycją wypożyczalni sprzętu budowlanego. Zakup RygipsPartnera opłaca się nawet przy małych projektach, takich jak na przykład dom jednorodzinny ze względu na jego niską cenę. RygipsPartner to inwestycja, która zwraca się w niedługim czasie i nie generuje dodatkowych kosztów, gdyż jest prosta w eksploatacji i nie wymaga specjalnych prac konserwatorskich.

Podnośnik - jest głównym elementem systemu RygipsPartner. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby po złożeniu zmieścił się do bagażnika samochodu osobowego.

Chwytak - Urządzenie banalnie proste zarówno w konstrukcji jak i użytkowaniu. Pozwala jednak na przyspieszenie prac oraz zwiększenie ich bezpieczeństwa. Przenoszenie dużych płyt staje się dziecinnie proste, gdy można je przenieść trzymając za wygodny uchwyt. Chwytak ten jest zdecydowanie pewniejszy i bardziej komfortowy od chwytu rękoma.

Wózek - Urządzenie do transportu płyt, jak również doskonale sprawdza się przy przewozie drzwi. Wózek sprawia, że przenoszenie staje się łatwiejsze i wygodniejsze oraz pozwala uniknąć obić i obtarć na przenoszonych drzwiach czy też płytach.

Wózek na 5 płyt - bogatsza wersja wózka do przewozu płyt (mieści do 5 płyt k-g!). Urządzenie gwarantuje szybki i pewny transport płyt czy drzwi.

Dane techniczne podnośnika
Obsługa: 1 osoba
Max masa płyty: 68 kg
Max wymiar płyty: 1280 x 4880 mm
Wysokość podnoszenia: 3800 mm
Wymiar po złożeniu: 1300 x 500 x 350 mm
Masa podnośnika: 46 kg

2020 Partner Systems all rights reserved. www.partnersystems.pl